Ernst & Young Rekrutacja 2011

Tematy, które "umknęły" kategoryzacji

Ernst & Young Rekrutacja 2011

Postprzez Justyna89 w Pon Mar 28, 2011 8:45 pm

Ernst & Young zatrudni 200 studentów i absolwentów
Rekrutacja 2011

Ernst & Young, jedna największych na świecie firm świadczących profesjonalne usługi doradcze, rozpoczyna wiosenną rekrutację stażystów i osób na stanowiska asystenckie. W 5 polskich biurach firmy: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu zatrudnienie znajdzie łącznie 200 absolwentów i studentów.

Absolwentom studiów magisterskich oraz studentom ostatniego roku Ernst & Young oferuje pracę na stanowiskach asystenckich. Natomiast studentom kończącym edukację w przyszłym roku firma proponuje trzymiesięczne staże w działach audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i transakcyjnego. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w dwuletnim programie przygotowującym do egzaminu ACCA. Mogą w nim uczestniczyć osoby, które ukończyły studia licencjackie i planują związać swoją karierę z rachunkowością.

– Od kandydatów oczekujemy umiejętności pracy w zespole, zaangażowania, komunikatywności, innowacyjności oraz zdolności analitycznych. Nasi przyszli pracownicy powinni wykazywać się również bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i wysokimi ocenami na studiach – mówi Anna Woźniak, Menedżer ds. Rekrutacji w Ernst & Young.

– Praktykantom i młodym pracownikom oferujemy oczywiście konkurencyjną pensję. Ponadto mają oni możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w bardzo prestiżowej firmie, która wiele wymaga, ale jednocześnie wiele daje w zamian. Precyzyjnie sformułowana ścieżka kariery, szkolenia i możliwość nauki od najlepszych doradców w branży – to szanse, które stwarza Ernst & Young – dodaje Anna Woźniak.

Około 60% wszystkich rekrutowanych obecnie przez Ernst & Young kandydatów znajdzie zatrudnienie w dziale audytu. Zdecydowana większość praktykantów i asystentów (ponad 120 osób) zostanie zatrudniona w warszawskim biurze Ernst & Young.

Wraz z rekrutacją rusza kampania promująca markę pracodawcy Ernst & Young wśród studentów: „Zacznij poziom wyżej”. Na największych uczelniach w kraju zawisną plakaty zachęcające do złożenia aplikacji do Ernst & Young. Motywy przewodnie plakatów zaprojektował znany rysownik – Marek Raczkowski. Firma będzie również obecna na licznych targach pracy.

Ernst & Young od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych pracodawców. W opublikowanym w styczniu 2011 roku rankingu Idealny Pracodawca 2010 przygotowanym przez firmę Universum na podstawie badania przeprowadzonego wśród 17 tys. polskich studentów Ernst & Young zajęła 2. miejsce w kategorii „Prawo” i 4. miejsce w kategorii „Biznes” – najwyższe wśród profesjonalnych firm doradczych. Firma zajęła również 2. miejsce w rankingu „Pracodawca Roku 2010” przeprowadzonym przez AIESEC Polska.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym do Ernst & Young należy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie www.ey.com/pl/kariera.

Więcej informacji także na stronie: www.zacznijpoziomwyzej.pl

i na facebooku: www.facebook.com/EY.Polska.Kariera
Justyna89
Doświadczony Żak
 
Posty: 63
Dołączenie: Czw Sty 15, 2009 9:35 pm

Re: Ernst & Young Rekrutacja 2011

Postprzez Jolaa w Pią Cze 17, 2011 12:25 pm

ale czy to jest dalej aktualne??
Jolaa
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączenie: Czw Cze 16, 2011 1:52 pm
Miejscowość: Wrocław


Powróć do Off-topic

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron